loader

دبنهامز


lilianmode.ir - 05191009714-15
نوع مجموعه :
طبقه 1
مدیریت :
دبنهامز
طبقه :
طبقه مثبت یک
واحد :
1F28

توضیحات

برند دبنهامز یکی از برندهای معتبر و مشهور در زمینه‌ی مد و پوشاک است که در سال ۱۹۷۱ در لندن تأسیس شده است. این برند با داشتن طراحی‌های منحصربه‌فرد و کیفیت بالای محصولاتش، به یکی از برندهای پرطرفدار در جهان تبدیل شده است. دبنهامز محصولاتی را در دسته‌های مختلفی از جمله پوشاک، کفش، کیف، عینک و لوازم جانبی دیگر عرضه می‌کند.

لیلیان مُد یکی از شرکت‌های پیشرو در عرصه‌ی پوشاک و مد در ایران است. این شرکت در سال ۲۰۰۸ تأسیس شد و به عنوان یکی از شرکت‌های زیر مجموعه‌ی گروه شکوفا فعالیت می‌کند. این شرکت با داشتن بیش از ۱۰,۰۰۰ متر مربع فضای فروشگاهی در سراسر کشور، یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های پوشاک و مُد در ایران می‌باشد. همچنین این شرکت با بیش از ۵۰۰ نیروی متخصص در زمینه‌های مختلفی از جمله طراحی، بازاریابی و فروش فعالیت می‌کند. این شرکت بزرگ‌ترین باشگاه مشتریان وفادار با قریب به ۲۰,۰۰۰ عضو فعال در سراسر کشور را داراست و افتخار گروه لیلیان مُد کسب رضایت حداکثری مشتریان خود می‌باشد.

شعبه جدید برند دبنهامز در مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار (CityStar) در دو طبقه با مساحتی بیش از ۱,۴۰۰ متر مربع، به عنوان یکی از بزرگ‌ترین و بهترین شعبات برند دبنهامز، مجموعه‌ای از جدیدترین و بهترین کالکشن های مُد و پوشاک را برای علاقه‌مندان به این حوزه عرضه می‌نماید.