loader

جین وست


jeanswest.ir - 05191012290
نوع مجموعه :
طبقه 1
مدیریت :
جین وست
طبقه :
طبقه مثبت یک
واحد :
1F01

توضیحات

در سال ۱۹۷۲ یعنی حدود پنجاه سال پیش، آلیستر نوروود اولین فروشگاه جین وست را در شهر پرت استرالیا تأسیس کرد. در ابتدا این فروشگاه فقط پوشاک سادهٔ جین را به فروش می‌رساند اما فقط در طی پانزده سال، جین وست توانست صدمین شعبه خود را در استرالیا تأسیس کند. با توجه به محبوبیت روزافزون این برند در بازار پرهیاهوی مد و فشن، امروزه، جین وست با بیش از ۳۰۰۰ شعبه در سراسر جهان، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های زنجیره‌ای پوشاک و یکی از محبوب‌ترین برندهای فست‌فشن و لباس روزمره در جهان به شمار می‌آید.

این برند استرالیایی برای اولین بار توسط شرکت آواکتان قشم به ایران وارد و عرضه شد و امروزه با بیش از ۴۰ شعبه و نزدیک به ۶۰۰۰۰ مترمربع فضای تجاری در سراسر کشور، بزرگ‌ترین فروشگاه زنجیره‌ای پوشاک و مد در کشور به شمار می‌آید. جین وست در دسته‌بندی زنانه، مردانه و بچگانه به‌عنوان یکی از خلاق‌ترین برندهای پوشاک در سبک فست‌فشن، مد روزمره و کژوال، با نوآوری و ایده‌پردازی در رنگ و طرح، به محبوبیت قابل‌توجهی در میان خانواده‌های ایرانی و تمام گروه‌های سنی دست یافته است.

هم اکنون شعبه جدید جین وست در مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار (city star) به عنوان یکی از بزرگترین شعبات این برند شناخته می‌شود و توانسته مجموعه‌ای از بهترین محصولات و کالکشن های روز خود را در این شعبه به علاقه مندان خود عرضه کند.