loader

نوولاشال


novellashop.com -
نوع مجموعه :
طبقه 1
مدیریت :
نوولاشال
طبقه :
مثبت یک
واحد :
1F04.2

توضیحات

فروشگاه‌های زنجیره‌ای نوولاشال در سال 1393 فعالیت رسمی خود را با هدف طراحی، برنامه ریزی تولید و کنترل کیفیت و توزیع با شیوه‌های جدید، جهت ارائـه انـواع شال و روسری و سایر کالاهای مرتبط برای بانوان ایرانی در قالب فروشگاه‌های زنجیره‌ای بزرگ با برند ایرانی نوولاشال آغاز نموده‌است. برند نوولاشال عمده محصولات خود را از طریق شرکـت‌های تولیدی معتبر داخلی تامـین نموده و در صورت عدم امکان تولید در داخل کشور ، توسط شرکت‌های خارجی تولید و به کشور وارد می نماید. این برند پارچه های مصرفی خود را از کارخانه‌های تولیدی و نساجی ایرانی با بهترین کیفیت تامین نموده و با ماموریت ارتقاء کیفیت محصولات تولید شده ایرانی پا به عرصه بازار نهاده است. این مجموعه توانسته است با اتکا به امکانات وسیع سخت افزاری و نرم افزاری خود در داخل ایران نسل جدیدی از طراحی و تولید شال و روسری را به بازار کشور ارائه نماید.
دسترسی به طراحان خلاق و خوش ذوق ایرانی یکی از نقاط قوت اصلی نوولاشال به شمار می‌آید. طراحان موفق با ذوق هنری فردی و آشنایی با استانداردهای طراحی و زیباشناسی همچنین با آشنایی کافی و به روز بودن اطلاعات و تلفیق طرح‌های مدرن وسنتی با متدهای جدید دنیا نیز از ویژگی‌های مهم طراحان نوولاشال است.
نوولا شال با بیش از 30 فروشگاه فعال در محیطی آرام و مدرن و با کادری مجرب اماده سرویس دهی به مشتریان بوده و تمامی تلاش این مجموعه برای رفاه حال مشتریان و لذت خرید همراه با اطمینان سر لوحه کاری این مجموعه می‌باشد. هم‌اکنون شعبه جدید نوولاشال در مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار (ستاره شهر) به عنوان یکی از شعبات این برند توانسته مجموعه‌ای از بهترین محصولات و کالکشن‌های روز خود را در این شعبه به علاقه‌مندان خود عرضه نماید.