Close

July 2, 2016

برگزاری جشن معرفی شهر کوچک

شرکت توسعه عمران ستاره شهر به منظور معرفی شهر مشاغل کودکان ” شهر کوچک ” با برگزاری مراسم با شکوه بیش از پیش عزم خود را در به ثمر رساندن این اقدام فرهنگی آموزشی نشان داد . مراسمی که افتخار میزبانی از چهره های شاخص و هنرمندان برجسته حوزه کودک و نوجوان کشورمان را داشت و کوشید تصویر واقعی و فراتر از تصور به والدین و سرمایه گذاران فرهنگی در خصوص شهر کوچک ارایه دهد .

در مراسم که در هتل پارس مشهد برگزار شد میزبان ۵۰۰ نفر شامل بزرگان حرف و مشاغل مختلف  سرمایه گذاران و البته فرهیختگان بودیم .

حضور هنرمندان و فرهیختگان کشورمان در جمع صاحبان سرمایه نشان داد که توجه به نیازهای کودک و نوجان چه اندازه حایز اهمیت است . حضور استاد شاه محمد لو (آقای حکایتی ) و راضیه برومند (صدا پیشگی در خونه مادر بزرگه ) ، استاد رحماندوست (پیشکسوت ادبیات و شعر ) ، خانم رضایی (مجری دوست داشتنی برنامه های کودک تلوزیون ) ، کارگردان و صدا پیشه ماندگار کودک ، استاد هرمز هدایت (صداپیشگی در خونه مادربزرگه ) و خانم پورمختار (صداپیشگی در زی زی گولو ) همه و همه نشان می داد زمانی که تصمیم بزرگی گرفته شود علاقه مندان و دلسوزان آن حوزه نیز پای کار خواهند آمد تا به سرانجام شیرینی برسند.