Close

July 2, 2016

برگزاری همایش آموزشی ” اصول توسعه کسب و کار “

امروزه در مجتمع‌های مدرن اصلی‌ترین عناصر سبک زندگی امروزی مانند روابط اجتماعی، روابط اقتصادی، اصول خرده فروشی، حقوق متقابل فروشنده و خریدار تجلی می‌یابد.

شرط لازم برای موفقیت و رونق مجتمع‌های تجاری؛ حضور کسبه فعال، آگاه و آشنا به فنون کسب و کار، جلب مشتریان و تامین رضایت ایشان و در یک کلام ایجاد پاخور سودآور است.

مرکز خرید و سرگرمی ستاره شهر با این باور، ستارگان بازار کسب و کار را در این مجتمع گردآورده است و با برگزاری سمینارها و آموزش‌های مرتبط با مهارت‌های کسب و کار، علاوه بر ارایه خدمات آموزشی به مخاطبان خود، راه رونق کسب و کار در پروژه را از هم اکنون فراهم نموده است .

در همین راستا سمینار آموزشی «مهارت‌های کسب و کار» در تاریخ ۳۱/۵/۹۴ برگزار گردید . استاد دوره مذکور اقای دکتر شیخ زاده انتخاب شد . ایشان دارای مدرک مدرک دکتری اقتصاد بازرگانی است و موسس شرکت تجاری«تجارت نمای توس» و هلدینگ اقتصادی امکان می باشد . همچنین ایشان مولف ۱۵ عنوان کتاب در زمینه‌ اقتصاد و بازاریابی است که از جمله آن‌ها می‌توان به «بازاریابی خالق پول»، «گام به گام تا تبلیغات»، «بازاریابی مجدد به سبک ایرانی» و گام به گام تا بازار اشاره کرد.