Close

December 20, 2017

برگزاری ” جشنواره نقاشی خانواده شاد ” در سیتی استار

در آخرین روز های پاییز ۹۶ در محل پروژه  سیتی استار “جشنواره نقاشی خانواده شاد” برگزار گردید و بیش از۴۵۰ نفر در قالب ۱۵۰ خانواده در این برنامه شرکت کردند و در کنار یکدیگر به نقاشی پرداختند و لحظات شاد و مفرحی را در کنار یکدیگر گذراندند. ساخت گل و حیوانات با بادکنک و نیز پذیرایی با آش رشته سنتی گناباد از برنامه های دیگر این جشنواره بود.

در باره کم و کیف و اهداف این جشنواره با مسوولین این جشنواره گفتگو کردیم:

سارا پدرام نیا مسوول برنامه ریزی جشنواره ” خانواده شاد”

برنامه ریزی برای انجام جشنواره به چه صورت انجام شد ؟

طی مراحل برنامه ریزی برای شناخت بیشتر نیازها و سلایق خانواده ها و کودکانشان در این نوع جشنواره ها  با مهدهای کودک ، برگزار کنندگان مراسم برای کودکان ، کلاس های نقاشی و … جلساتی برگزار شد که این فرایند حدود سه هفته از ما زمان برد.

مهدی نجاتی مدیر اجرایی جشنواره نقاشی ” خانواده شاد “

هدف شما از برگزاری جشنواره نقاشی ” خانواده شاد ” چه بوده است؟

این جشنواره با هدف ایجاد یک روز شاد و خاطره انگیز بری خانواده ها برگزار شد. آموزش کار با وسایل رنگ آمیزی نیز یکی از اهداف دیگر این برنامه بود. ما در آینده نزدیک پروژه مرکزخرید و سرگرمی سیتی استار را به بهره برداری خواهیم رساند که هدف اصلی آن ایجاد یک کانون شاد و مفرح برای همه اعضای خانواده است. در این مرکز رویدادها و جشنواره های متنوعی را برای سرگرمی و شادمانی خانواده ها اجرا خواهیم کرد و این کار را همین الان شروع کرده ایم و به امید خدا در دوره ساخت پروژه نیز برنامه هایی از این دست را برای مخاطبان برگزار خواهیم کرد و امیدواریم برنامه های بعدی را به صورت گسترده تری برگزار کنیم و به خانواده های بیشتری خدمت رسانی کنیم. از این پس برنامه ها و رویدادهای مرکز خرید و سرگرمی سیتی  استار در کانال برنامه های سیتی استار به آدرس   https://t.me/citystarevent اطلاع رسانی خواهد شد.

حسن رضا انتظار یزدی مدیر عامل شرکت توسعه عمران ستاره شهر

خیلی خوشحالیم از اینکه توانستیم برای ساعاتی لبخند را بر لبان کودکان و پدر و مادر هایشان ترسیم کنیم و خاطره خوشی را برایشان رقم بزنیم. این جشنواره با هدف ایجاد یک روز شاد و خاطره انگیز بری خانواده ها برگزار شد. آموزش کار با وسایل رنگ آمیزی نیز یکی از اهداف دیگر این برنامه بود. سعی کردیم که در این جشنواره فضای همکاری بین اعضای خانواده در قالب ترسیم نقاشی را ایجاد کنیم که به خوبی محقق گردید.

پیام های تقدیر و تشکر شرکت کنندگان در جشنواره  

این مراسم مورد استقبال بی نظیر خانواده ها قرار گرفت و پیام های امید بخشی را برای دست اندر کاران جشنواره نقاشی خانواده شاد ارسال نمودند که  برخی از پیام ها به این شرح اند:

خانواده امیر علی رحیمی کد ۸۳

ممنون بابت همه چیز کل برنامه ریزی شما عزیزان عالی بود مشتاقانه منتظر برنامه های بعد ی هستیم

خانواده محمد احسان امینی فرد -کد ۱۶

سلام برنامه عالی بود خیلی خیلی ممنون همه چیز رو برنامه و هماهنگ واقعا خسته نباشین

خانواده امیر ارسلان نامدار کد ۱۰۶

ممنون ازبرنامه خوبتون واقعا همه چیز خیلی عالی و روی نظم بود.به پسرم و ماهم خیلی خوش گذشت.سپاس فراوان ازهمه همکاران شما

خانواده امیر علی حسین زاده کد ۵۴

روز شادی رو برامون رقم زدید درود بر شما

خانواده عرفان مقدسی کد ۷۱

تشکرمی کنم بسیار روز خوب وخاطره انگیزی بود بزرگوار همه چی عالی بود

خانواده کیامهر فاضل علیان کد ۹۹

ممنونم بابت برنامه امروز صبح هم به من و هم به پسرم خیلی خوش گذشت بازم ممنون که روز خوبی رو واسه بچه ها ساختین