loader

درباره ما

مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار با قرارگیری در قلب منطقه تجاری گردشگری سپاد و با دسترسی‌های آسان از حاشیه کمربندی شهر مشهد یکی از شاخص‌ترین مراکز خرید شهر مشهد می‌باشد. سیتی استار با معماری مدرن و طراحی خلاقانه فضاهای عمومی در زمینی به مساحت 9،400 متر مربع و زیربنای 72،000 متر مربع توسط شرکت توسعه عمران ستاره شهر پاژ در حال احداث می‌باشد. این مجموعه در 9 طبقه شامل 230 واحد تجاری، پارکینگ‌های مسقف و روباز، هایپرمارکت، فودکورت، فودویلیج، مینی سیتی (شهر کوچک)، شهربازی، چرخ و فلک، رستوران و کافی شاپ‌های متعدد، دیواره‌های صخره‌نوردی و باغ بام می‌باشد. وجود نورگیرهای متعدد و وید مرکزی وسیع، به زیبایی فضای داخلی پروژه افزوده و نورپردازی فوق‌العاده، جلوه بی بدیلی به منظره شب این بنای بزرگ می‌بخشد. پیش‌بینی ورودی‌های متعدد در این پروژه و مجاورت با بزرگراه، به سهولت دسترسی شهروندان و مسافران می‌انجامد. هم‌جواری با بوستان و فضای سبز در ضلع شرقی پروژه و در نهایت مجاورت با پارکینگ عمومی با ظرفیت بیش از 250 خودرو، از دیگر مزیت‌های مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار به شمار می‌رود.

درباره ما

مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار با ایجاد جاذبه‌های کم نظیر خود، با بالاترین استانداردهای بین المللی شامل تلفیق هنرمندانه‌ی چرخ و فلک با ساختمان مرکز خرید، شهر بازی شهر کوچک ( شهر مشاغل کودکان )، کافی شاپ‌ها ، فودکورت‌ها و رستوران‌های متنوع، دیواره‌های صخره نوردی، هایپرمارکت به وسعت پنج هزار متر مربع و حضور برندهای معتبر داخلی و خارجی، خدماتی کامل و متنوع و با بهترین کیفیت به مجاوران و زائران حضرت امام رضا علیه السلام ارائه می‌نماید.

city-star

گذرگاه شما برای خریدی که فکرش را نمیکردید

طی دو دهه گذشته همراه با توسعه فیزیکی شهری و تغییرات در سبک زندگی ، فعالیت های اقتصادی متناسب با وضعیت و شرایط زمان تغییر پیدا کرده است.این تغییرات تولد مجتمع های مدرن در شهرهای امروزی را به همراه داشته است تا با متمرکز نمودن انواع کالاها در یک مکان و ایجاد سهولت دسترسی در شهرهای بزرگ مکانی را برای خرید و تفریح ایجاد نماید.شهر مشهد به عنوان دومین کلان شهر ایران با دارا بودن بیش از ۲۵میلیون زائر و گردشگر در سال ،شایسته احداث مجتمع مدرن در جهت پاسخگویی به نیازهای شهروندان و زائرین و گردشگران می باشد.احداث مرکز خرید و سرگرمی ستاره شهر در مهمترین قطب تجارت گردشگری شهر مشهد در این راستا می باشد.مساحت زمین پروژه ۹۴۰۰ متر مربع است و زیر بنای کل آن بالغ بر ۷۳۰۰۰ متر مربع می باشد. زیر بنای تجاری ساختمان ۴۹۵۰۰ متر مربع مشتمل بر ۲۴۰ واحد تجاری جمعاً به مساحت ۲۴۰۰۰ متر مربع است .

در جهان تجارت و اقتصاد، برندها همواره حرف اول و آخر را می‌زنند و ما هرگز نمی‌توانیم نقش پررنگ آنها را دست کم بگیریم. هر برند محصول تجربه، خلاقیت و سرمایه‌ی عظیم فکری و اقتصادی یک مجموعه و گروه متخصص است که سال‌ها زمان برده است تا مشتریان و مخاطبان به آنها اعتماد و اطمینان کرده‌اند. مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار نیز با ایجاد فضایی مناسب برای برندهای معتبر موفق شده است بهترین برندهای موجود درایران را در قالب مرکز خرید و سرگرمی سیتی استار گرد هم آورد.